Aktualności

wtorek, 1 maja 2018 r.

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym 

 

“Eko-turystyka - przyszłość naszego regionu”,

 

który odbędzie się dnia 11 maja 2018 r. od godz. 14:00 – 16:00 w sali konferencyjnej restauracji “Warszawianka”, Rynek 24, Krzeszowice.


Panel dyskusyjny organizowany jest w ramach projektu Eco-SMART - Edukacja dla zrównoważonego rozwoju turystyki regionalnej” finansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu „Erasmus+”. Liderem projektu jest Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego i Przedsiębiorczości, a partnerami są trzy organizacje: Institute of Technology Tralee (Irlandia), Comitato per i Gemellaggi del Comune di Ceregnano (Włochy), Mardin Artuklu Halk Egitim Merkezi ve Aksam Sanat Okulu (Turcja). Projekt dotyczy ochrony środowiska naturalnego zagrożonego działalnością turystyczną. Celem projektu jest zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie ekoturystyki w celu zachowania różnorodności przyrodniczo-krajoznawczej z uwzględnieniem lokalnych tradycji.


Celem panelu jest przedstawienie polityki i działań władz regionu w celu zapewnienia ochrony środowiska naturalnego i promocji turystyki zrównoważonej. Spotkanie będzie również okazją do wymiany doświadczeń organizacji partnerskich na forum i przy uczestnictwie słuchaczy ze wszystkich krajów partnerskich projektu.


Panel poprowadzi Catherine Moylan, starszy wykładowca na wydziale Księgowości i Agrobiznesu z Institute of Technology Tralee. Catherine jest również zaangażowana w wiele inicjatyw turystycznych w regionie. Jest wiceprezesem Listowel Writers Week. To najstarszy irlandzki festiwal literacki i przyciąga międzynarodową publiczność do regionu North Kerry na przełomie maja i czerwca. Catherine bierze również udział w dwóch komitetach marketingowych skupiających się na komercyjnym biznesie i zrównoważonej turystyce w regionie. Obie te organizacje dobrowolne współpracują z lokalnymi i krajowymi agencjami rządowymi w celu stworzenia i wdrożenia polityki zrównoważonej turystyki. 

 

Z wyrazami szacunku, 

Zespół projektu Eco-SmaRT

 

Projekt finansowany ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu „Erasmus+"

 

 

Patronat:

 

      Burmistrz                   

Gminy Krzeszowice         

 

                  

 

www.krzeszowice.pl

 

       Starosta 

Powiatu Krakowskiego


  

 

 

 

 

 


Szkolenia Last Minute!

Vocal-Medical

Harmonogram szkoleń

Newsletter

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego i Przedsiębiorczości
32 – 065 Krzeszowice, Tenczynek, Ul. Na Grobli 42
NIP: 628 – 221 – 57 – 42 REGON: 120984029
KRS: 0000333984, Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr konta: BNP 35 1600 1013 1887 6139 2000 0001
Start  |  O nas  |  Kontakt  |  Konsultanci  |  Trenerzy  |  Publikacje  |  Polityka prywatności  |  Partnerzy  |  Poleć nas
Copyright 2009-2021 FIRRiP, developed by  305 Studio